To takie proste!
Miejskie Przedszkole nr 21 w Płocku
Strona głowna  /  Aktualności  /  Ważne informacje!!!
Ważne informacje!!!
data dodania: 2020-03-17 12:22:07

Nabór na wolne miejsca w przedszkolach rozpocznie się w poniedziałek 16 marca 2020 roku. W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19, mając na uwadze bezpieczeństwo zarówno rodziców, jak i pracowników przedszkoli, prosimy o złożenie wniosku wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą systemu informatycznego NABO.

Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica. O kwalifikacji dziecka do przedszkola NIE DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZŁOŻENIA WNIOSKU. Ogólne zasady rekrutacji, harmonogramy czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz uzupełniającym oraz kryteria brane pod uwagę w tegorocznym postępowaniu rekrutacyjnym dostępne są w zakładce http://plock.eu/pl/nabor_do_przedszkoli.html

Rodzice, którzy ubiegają się o przyjęcie dziecka do przedszkola po raz pierwszy lub zdecydują się na zmianę przedszkola, uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2020/2021 prowadzonym z wykorzystaniem systemu informatycznego NABO.

1. System NABO zostanie uruchomiony 16 marca 2020 roku o godz. 9.00 w trosce o bezpieczeństwo zarówno rodziców, jak i pracowników przedszkoli zalecamy wypełnienie wniosków w miejscu zamieszkania, bez angażowania pracowników przedszkoli.

2. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą mieć problemyw korzystaniu z systemu, otrzymają pomoc w każdym przedszkolu, jednak będą obsługiwane przez pracowników przedszkola wyłącznie pojedynczo, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa epidemicznego i zaleceniami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

3. Formularz - „Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2020/21" jest dostępny w zakładce "nowy wniosek" (http://www.ppo.zjoplock.pl Rekrutacje-Przedszkola). Rodzic wybiera "wypełnij nowy wniosek". Po wypełnieniu wniosku i ustaleniu hasła Rodzic będzie mógł logować się do systemu NABO, w celu otrzymywania informacji związanych z rekrutacją.

4. Rodzice mają możliwość wyboru trzech przedszkoli wg. preferencji.

5. Wypełniony, wydrukowany i podpisany wniosek wraz z dokumentami  i oświadczeniami potwierdzającymi spełnienie kryteriów rodzice składają w przedszkolu pierwszego wyboru.

Zalecamy, aby gotowe formularze przesłać:

- skanem pocztą elektroniczną na skrzynkę e-mail przedszkola pierwszego wyboru lub

- pocztą na adres przedszkola pierwszego wyboru lub

- faksem do przedszkola pierwszego wyboru lub

- złożyć osobiście dopiero po otwarciu przedszkoli dla dzieci - od 26 marca 2020 r.

Ewentualne błędy będą możliwe do poprawienia podczas weryfikacji wniosku.

6. Pełna oferta każdego przedszkola dostępna jest na stronie internetowej ppo.zjoplock.pl, a także na stronie naborowej. Wśród przedszkoli znajduje się również 6 przedszkoli z oddziałami integracyjnymi i specjalnymi.

Kontakt z placówką

Dyrektor: 783 - 941 - 480