To takie proste!
Miejskie Przedszkole nr 21 w Płocku
Strona głowna  /  Ważne informacje!
Ważne informacje!
 
Drodzy Rodzice!!
W związku z decyzją Premiera z dnia 29 kwietnia 2020r. o umożliwieniu uruchomienia pracy przedszkoli od dnia 06 maja 2020r. zwracamy się z prośbą o przekazanie deklaracji, czy Państwo skorzystają z tej możliwości opieki nad dzieckiem i podanie godzin pobytu w placówce. Od państwa decyzji uzależniona jest organizacja pracy przedszkola, dlatego prosimy o przemyślaną decyzję i podanie jej do 04 maja 2020r do godziny 10. 00
 
Prosimy o mailowe potwierdzenie powyższej informacji na adres: mp21@zjoplock.pl

 

 

 

Drodzy Rodzice!

W związku z zagrożeniem Covid-19  przedszkole pozostaje zamknięte. Nauczyciele przedszkola będą prowadzić  nauczanie zdalne. W  zakładkach poszczególnych grup znajdziecie Państwo opracowane przez nauczycieli propozycje zajęć i zabaw, które zapewnią realizację treści zawartych w Podstawie Programowej Wychowania Przedszkolnego. Zachęcamy do wdrożenia się w system pracy zdalnej organizowanej przez nauczycieli przedszkola.

http://images.dlaprzedszkoli.eu/mp21plock/komunikaty-1.pdf

  Rada Pedagogiczna MP21

 

 

Pilna informacja!

 

Szanowni Rodzice,

zgodnie z Rozporządzeniem MEN http://images.dlaprzedszkoli.eu/mp21plock/d20200493.pdf od czwartku 26 marca do piątku 10 kwietnia 2020r. Miejskie Przedszkole nr 21 w Płocku będzie nadal nieczynne.

 

W związku z zamknięciem placówek oświatowych rodzice dzieci do lat 8 mają prawo do dodatkowego zasiłku opiekuńczego, zgłaszając ten fakt do pracodawcy. Wniosek o zasiłek opiekuńczy oraz wszelkie informacje można znaleźć na stronie ZUS:

 

https://www.zus.pl/baza-wiedzy/biezace-wyjasnienia-komorek-merytorycznych/swiadczenia/-/publisher/details/1/dodatkowy-zasilek-opiekunczy-na-czas-opieki-nad-dzieckiem-w-zwiazku-z-zamknieciem-z-powodu-covid-19-zlobka-klubu-dzieciecego-przedszkola-szkoly/2537033

 

https://www.zus.pl/wzory-formularzy/zasilki/zasilek-opiekunczy/-/publisher/details/1/oswiadczenie-zas-36/ZAS_36

 

Wszelkie informacje będą zamieszczane na stronie internetowej przedszkola na bieżąco.

 

 

 

Drodzy Rodzice!

W związku z sytuacją w naszym kraju przedszkole pozostaje zamknięte. Nauczyciele przedszkola będą prowadzić  nauczanie zdalne.

zakładkach poszczególnych grup znajdziecie Państwo opracowane przez nauczycieli propozycje zajęć i zabaw, które zapewnią realizację treści zawartych w Podstawie Programowej Wychowania Przedszkolnego.

Zachęcamy do wdrożenia się w system pracy zdalnej organizowanej przez nauczycieli przedszkola.

Rada Pedagogiczna MP21

 

 

Nabór na wolne miejsca 

 

Nabór na wolne miejsca w przedszkolach rozpoczna się w poniedziałek 16 marca 2020 roku. W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19, mając na uwadze bezpieczeństwo zarówno rodziców, jak i pracowników przedszkola, prosimy o złożenie wniosku wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą systemu informatycznego NABO.

 

http://plock.eu/pl/aktualnosci/details/article,11096,1,1.html

 

 

Szanowni Rodzice,

Zgodnie z  decyzją rządu ogłoszoną przez premiera M. Morawieckiego, od poniedziałku 16 marca do 25 marca 2020 wszystkie placówki oświatowe zostają zamknięte. Jednak od dnia jutrzejszego tj. 12 i 13 marca br. proszę o pozostawienie dzieci w domach w miarę posiadanych możliwości. W tych dniach (czwartek, piątek) przedszkole będzie sprawowało funkcję opiekuńczą dla tych dzieci, którym opieka nie zostanie zapewniona przez rodziców.

Wszelkie informacje będą zamieszczane na stronie internetowej przedszkola na bieżąco.

                                           z poważaniem 

                                           Mariola Marciniak

 


Ostatnia aktualizacja: 2020-06-01